Ceará SC | 2:1 | Itabaiana | |||||||||
Sport Recife | 3:0 | Juazeirense | |||||||||
CRB | 2:0 | Altos | |||||||||
EC Vitória | 3:0 | Treze | |||||||||
Botafogo-PB | 4:0 | EC Bahia |
|
||||||||
América-RN | 1:0 | Náutico | |||||||||
River-PI | 0:1 | ABC FC | |||||||||
Maranhão | 3:2 | Fortaleza |
|
||||||||
Cuiabá-MT | 4:1 | Brasiliense | |||||||||
LehPa | 6:45 PM | Mikkeli II | |||||||||
Puistolan Urh. | 7:30 PM | Valtti | |||||||||
Lanús | 2:2 | CA Unión | |||||||||
Atl. Nacional | 2:0 | Jaguares FC | |||||||||
Millonarios | 3:1 | Indep. Santa Fe | |||||||||
Al-Batin | 7:45 PM | Hajer | |||||||||
Al-Ain | 8:00 PM | Al-Jandal | |||||||||
Al-Orobah | 8:00 PM | Jeddah FC | |||||||||
KS Lushnja | 2:00 PM | KF Vora | |||||||||
Emirates Club | 1:1 | FC Baniyas | |||||||||
Al-Nasr SC | 1:0 | Hatta Club | |||||||||
Denbigh | 8:30 PM | Bangor 1876 | |||||||||
Santos | 3:1 | RB Bragantino |
|
||||||||
Athletico-PR | 1:0 | Operário-PR | |||||||||
Trinidense | 0:1 | Luqueño | |||||||||
Hamilton W. | 1:2 | Melville | |||||||||
Dep. Garcilaso | 9:00 PM | Comerciantes | |||||||||
Padova | 8:45 PM | Pergolettese | |||||||||
Carrarese | 8:45 PM | Perugia | |||||||||
Fermana | 8:45 PM | Rimini | |||||||||
AS Gubbio | 8:45 PM | Torres | |||||||||
Catania | 8:45 PM | Giugliano | |||||||||
Audax Italiano | 10:00 PM | Coquimbo Unido | |||||||||
M. Boleslav U19 | 3:0 | Budejovice U19 | |||||||||
Z. Brno U19 | 1:3 | Pardubice U19 | |||||||||
NK Dugopolje | 0:0 | NK Dubrava ZG | |||||||||
Bijelo Brdo | 2:1 | NK Sesvete | |||||||||
Dinamo | 3:00 PM | Metallurg Bk. | |||||||||
Wisla Pulawy | 4:0 | Olimpia Elblag | |||||||||
FSV Frankfurt | 0:0 | TuS Koblenz | |||||||||
FCA Walldorf | 1:0 | FC 08 Homburg | |||||||||
SG Barockstadt | 2:0 | TSV Steinbach | |||||||||
FSV Luckenwalde | 1:0 | BFC Dynamo | |||||||||
Rot-Weiß Erfurt | 0:1 | Greifswalder FC | |||||||||
FC Bayern II | 2:0 | Schweinfurt 05 | |||||||||
RW Oberhausen | 1:1 | 1.FC Düren | |||||||||
SC Weiche 08 | 1:0 | Drochtersen/A. | |||||||||
Spelle-Venhaus | 0:0 | E. Norderstedt | |||||||||
FC Breitenrain | 6:00 PM | FC Paradiso | |||||||||
FC Sion U21 | 7:30 PM | FC Naters | |||||||||
Vevey-Sports | 8:00 PM | Pully Football | |||||||||
Sarraz-Eclépens | 8:15 PM | FC Echallens | |||||||||
Chaux-de-Fonds | 8:30 PM | CS Chênois | |||||||||
Meyrin FC | 8:30 PM | Lausanne II | |||||||||
SV Muttenz | 8:00 PM | FC Bassecourt | |||||||||
FC Thun U21 | 8:00 PM | FC Muri | |||||||||
FC Rotkreuz | 8:15 PM | FC Köniz | |||||||||
FC Münsingen | 8:15 PM | FC Solothurn | |||||||||
SC YF Juventus | 8:00 PM | FC Gossau | |||||||||
FC Tuggen | 8:00 PM | FC Balzers | |||||||||
SV Höngg | 8:00 PM | FC Kosova | |||||||||
FC Uzwil | 8:15 PM | FC Linth 04 | |||||||||
Antigua GFC | 3:0 | Comunicaciones | |||||||||
Zacapa | 1:1 | Xelajú | |||||||||
CSD Municipal | 10:00 PM | Cobán Imperial | |||||||||
Guastatoya | 11:45 PM | Coatepeque | |||||||||
Cartaginés | 3:4 | Saprissa | |||||||||
SV Heimstetten | 7:00 PM | FC Ismaning | |||||||||
Kirchheimer SC | 7:30 PM | 1860 München II | |||||||||
Neudrossenfeld | 7:00 PM | Regensburg II | |||||||||
Wormatia Worms | 7:00 PM | Quierschied | |||||||||
A. Ludwigshafen | 8:00 PM | VfR Baumholder | |||||||||
Mutschelbach | 7:00 PM | FC Nöttingen | |||||||||
KSV Baunatal | 7:00 PM | Weidenhausen | |||||||||
FSV Fernwald | 7:00 PM | Stadtallendorf | |||||||||
1.FC Erlensee | 7:30 PM | FC Gießen | |||||||||
RW Walldorf | 7:30 PM | Bayern Alzenau | |||||||||
Mülheimer FC | 7:30 PM | SF Baumberg | |||||||||
TSV Meerbusch | 7:30 PM | FC Büderich | |||||||||
SW Essen | 7:30 PM | Ratingen 04/19 | |||||||||
VfB Hilden | 7:30 PM | Hamborn 07 | |||||||||
Union Nettetal | 7:30 PM | KFC Uerdingen | |||||||||
Germ. Teveren | 8:00 PM | Freialdenhoven | |||||||||
SG Aumund-Veg. | 7:30 PM | Woltmershausen | |||||||||
TSV Bordesholm | 7:00 PM | SV Eichede | |||||||||
SV Atlas | 5:00 PM | BSV Rehden | |||||||||
Lupo-Martini | 7:00 PM | FSV Schöningen | |||||||||
MTVE Celle | 7:00 PM | Kickers Emden | |||||||||
SSV Vorsfelde | 7:30 PM | G. Egestorf/L. | |||||||||
Petro Palayesh | 3:0 | FC KIA | |||||||||
Povazska Byst. | 3:00 PM | Humenne | |||||||||
Weißkirchen | 7:30 PM | Ostermiething | |||||||||
FC Gamlitz | 7:00 PM | Wildon | |||||||||
Lebring | 7:00 PM | Schladming | |||||||||
ATSV Wolfsberg | 7:00 PM | SV Kraig | |||||||||
FC Lendorf | 7:00 PM | Donau Klagenf. | |||||||||
KAC 1909 | 7:09 PM | SVG Bleiburg | |||||||||
Kematen | 7:00 PM | Telfs | |||||||||
AKA Tirol U18 | 1:00 PM | AKA Admira U18 | |||||||||
FC Tavannes | 8:00 PM | FC Ueberstorf | |||||||||
SC Schöftland | 8:15 PM | SC Binningen | |||||||||
FC Concordia LS | 8:45 PM | Ajoie-Monterri | |||||||||
Perlen-Buchr. | 8:00 PM | Cham II | |||||||||
SC Goldau | 8:15 PM | FC Sursee | |||||||||
FC Unterstrass | 8:15 PM | FC Brunnen | |||||||||
FC Thalwil | 8:00 PM | FC Frauenfeld | |||||||||
FC Bülach | 8:00 PM | FC Adliswil | |||||||||
FC Weesen | 8:15 PM | FC Bazenheid | |||||||||
SV Schaffhausen | 8:30 PM | FC Tägerwilen | |||||||||
Ind. Jrs. | 3:2 | Gualaceo SC | |||||||||
Chacaritas FC | 10:30 PM | Manta FC | |||||||||
Accra Lions | 4:00 PM | Medeama | |||||||||
Persik | 5:2 | Persikabo 1973 | |||||||||
PERSIB | 0:0 | Bhayangkara FC | |||||||||
Mori S.Stefano | 1:2 | USD Breno | |||||||||
Luparense | 1:2 | Chions | |||||||||
Monte Prodeco | 0:0 | Atl Castegnato | |||||||||
Adriese 1906 | 0:0 | Cjarlins Muzane | |||||||||
Portogruaro | 0:3 | Mestre | |||||||||
Bassano | 4:5 | Montecchio Mag. | |||||||||
AJ Fano | 2:30 PM | Atl.Ascoli | |||||||||
Vastogirardi | 2:30 PM | Matese | |||||||||
Avezzano | 2:30 PM | L'Aquila | |||||||||
Notaresco | 2:30 PM | R. Monterotondo | |||||||||
Tivoli | 2:30 PM | Roma City | |||||||||
Reggio Calabria | 2:30 PM | Akragas | |||||||||
Sancataldese | 2:30 PM | Canicatti | |||||||||
Portici | 2:30 PM | Città S.Agata | |||||||||
Licata | 2:30 PM | Gioiese | |||||||||
Siracusa | 2:30 PM | Ragusa | |||||||||
San Luca | 2:30 PM | Trapani | |||||||||
Acireale | 6:00 PM | Vibonese | |||||||||
Delhi FC | 3:1 | Shillong Lajong | |||||||||
Aizawl FC | 4:0 | Ch. Brothers | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Jonas Arcalean FCA Walldorf | 1:0 | |
Suhail Al Noobi FC Baniyas | 1:1 | |
Simon Breuer 1.FC Düren | 1:1 | |
Julio García Zacapa | 1:1 | |
Iuri Medeiros Al-Nasr SC | 1:0 |