www.fcchernomorets.ru
- Date of birth/Age: Jul 20, 1993 (30)
- Playe of birth: Shakhty, Rostov Region
- Citizenship: Russia
- Residence: Voronezh
Profile
Name in home country:
Хромей Ярослав Витальевич
Date of birth/Age:
Jul 20, 1993 (30)
Playe of birth:
Shakhty, Rostov Region
Citizenship:
Russia
Residence:
Voronezh
Club:
Unknown
Record of all refereed matches 2023/2024
The result is either the total result or the result of a selected season.
2. Division A (Phase 1)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
3 | Jul 30, 2023 | Dinamo Bryansk | Veles Moscow | 0:1 | 3 | - | - | - | |||||||||
5 | Aug 13, 2023 | Ufa | Irtysh Omsk | 2:0 | 7 | - | - | - | |||||||||
7 | Aug 27, 2023 | M. Lipetsk | Avangard Kursk | 0:2 | 7 | - | - | 1 | |||||||||
17 | Nov 5, 2023 | Dinamo Bryansk | Irtysh Omsk | 2:0 | 7 | - | - | - | |||||||||
18 | Nov 11, 2023 | Amkar Perm | Chelyabinsk | 1:0 | 11 | 1 | - | - |
2. Division A (Phase 2)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
1 | Mar 3, 2024 | Krasnodar 2 | Veles Moscow | 1:0 | 6 | - | - | - | |||||||||
5 | Mar 30, 2024 | Novosibirsk | Murom | 2:0 | 5 | - | - | - | |||||||||
8 | Apr 14, 2024 | M. Lipetsk | Ufa | 1:0 | 7 | - | - | - | |||||||||
12 | May 4, 2024 | S. Kostroma | FK Kaluga | 5:2 | 4 | - | - | - | |||||||||
13 | May 11, 2024 | Chelyabinsk | Chaika Pes. | 5:0 | 6 | 1 | - | 1 | |||||||||
15 | May 19, 2024 | Murom | Veles Moscow | 0:1 | 5 | - | 1 | - | |||||||||
17 | Jun 2, 2024 | Khimik Dzer. | Avangard Kursk | 1:3 | 5 | 1 | - | - |
Russian Cup
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
Third Round | Sep 13, 2023 | Forte Taganrog | Salyut Belgorod | 5:4 on pens | 2 | - | - | - | |||||||||
Fourth Round | Sep 27, 2023 | Dinamo Vlad. | Tyumen | 2:0 | 4 | - | - | 1 | |||||||||
Fifth Round | Oct 18, 2023 | Chernomorets N. | KamAZ | 4:1 on pens | 5 | - | - | - |
1.Division
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
16 | Oct 28, 2023 | Volgar (18.) | Rodina Moscow (13.) | 0:4 | 2 | - | - | 1 | |||||||||
20 | Nov 25, 2023 | Sokol Saratov (15.) | Kuban (18.) | 1:3 | 5 | 1 | - | - | |||||||||
23 | Mar 18, 2024 | Rodina Moscow (6.) | Kuban (17.) | 1:0 | 4 | - | - | - |
Second League Division B Gruppe 1 (-2023)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
4 | Aug 6, 2023 | SKA Rostov (2.) | Druzhba Maikop (2.) | 0:1 | 7 | - | - | - |
Second League Division B Gruppe 2 (-2023)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
5 | Aug 19, 2023 | Dinamo-Vologda (2.) | Dynamo 2 (10.) | 1:2 | 3 | - | - | - |
Second League Division B Gruppe 3 (-2023)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
12 | Oct 8, 2023 | Saturn (2.) | Sakhalinets M. (3.) | 1:2 | 2 | - | - | - |